Tasuta kohaletoimetamine alates 300 € | Liituge meie uudiskirjaga ja nautige -10% allahindlust oma esimeselt tellimuselt!

Liituge meie uudiskirjaga ja nautige -10% allahindlust oma esimeselt tellimuselt!

Meie lugu

Meie ettevõte on tarninud materjale, lisaaineid ja seadmeid Eesti toiduainetööstusele juba ligi 20 aastat. Viimastel aastatel on kasvanud nende huviliste arv, kes soovivad proovida kodus leiva, juustu, jogurti, verivorsti jne valmistamist.

Kuna meie olemasolev hulgilaager ei suutnud neid kliente teenindada, otsustasime pakkuda sobivaid tooteid veebipoe kaudu. Nüüd saavad HoReCa ettevõtted, põllumajandustootjad, jahimehed, koduperenaised, hobikokad ja kõik teisedki mugavalt meie tooteid osta. Tehnoloogilist tuge, retsepte, kasutusjuhendeid ja soovitusi saate endiselt meie spetsialistidelt, kelle kontaktid leiate veebilehelt www.veikand.ee.

Meie veebipoes ostlemine on turvaline, kõik müügiks pakutavad kaubad on laos ja kiiresti saadaval. Meie laost, Välja tn 7, Pärnu, saate kauba kätte kohe pärast maksmist, kui võtate selle ise kätte. Nii säästate raha ka saatmiskulude pealt.

Liitu meie uudiskirjaga ja naudi -10% SOODUSTA oma esimesele tellimusele!

Ostukorv
Logi sisse

Pole veel kontot?

Alustage kirjutamist, et näha tooteid, mida otsite.
Pood
0 Sooviloend
0 items Ostukorv
Minu konto